Listopad 2008

Podobná dvojice 2008

30. listopadu 2008 v 11:33 | AnneTodd |  Hugh Jackman


Nejpodobnější dvojice herců roku 2008 jsou Hugh Jackman a Gary SinisePeople: Nejpřitažlivějším mužem planety roku 2008 je Hugh Jackman

30. listopadu 2008 v 10:22 | AnneTodd |  Hugh Jackman
Nejvíc sexy mužem, co kdy žil, je podle magazínu People Hugh Jackman.

"Ženám klesají čelisti, když Hugh vstoupí do místnosti," komentovala získání takové pocty Nicole Kidmanová, s níž Jakcman hraje ve filmové novince Austrálie.


"Hugh je drsný a romantický zároveň. Australští muži jsou prostě jiná rasa. Jsou robustní a potí se," dodala Kidmanová.

Hugh Jackman a Nicole Kidmanová při představení filmu Austrálie

Svalovec s podmanivým pohledem a krásným úsměvem je ale prý duší romantik. Doma údajně zpívá dojemné balady a svým dvěma dětem ochotně po ránu dělá palačinky. S Furnessovou vychovávají osmiletého Oscara a tříletou Avu.


Hugh Jackman s manželkou Deborou-Lee FurnessovouAby si okořenili společné manželské soužití, používá rád Jackman v posteli kostýmy. Hlavně ty, co ho proslavily na filmovém plátně. Největší úspěch prý slavil s převlekem mutanta, burzovního makléře a drsného tetovaného vězně.
Hugh Jackman na obálce časopisu People


"Jednou jsem se po filmování nestihl odmaskovat a přišel jsem domů jako vězeň. Manželka na chvíli ztuhla, ale pak se na mě vrhla jako na prvním rande," přiznal se smíchem herec.

Hugh Jackman jako Wolverin


Jejich sexuální vztah prý najednou chytil druhou mízu.


Na otázku, co se na něm lidem líbí nejvíce, odpověděl: "Můj úsměv. A teď i moje břicho." Herec ještě v rozhovoru pro People vyzradil, že nejraději spí zcela nahý, ale co mají dceru Avu, raději si na noc do postele bere boxerky. Úspěch má spíše u žen nad 30.


Na dalších pozicích se zřejmě umístí typičtí hollywoodští krasavci jako Brad Pitt, Zac Efron, Matt Damon a další. Jasno bude teprve až se prosincové číslo dostane do oběhu.


Diplom pro Lisu Craig za spřátelení

25. listopadu 2008 v 17:16 | AnneTodd |  Bleskovky-Diplomy
Tento diplomek vjenuji Lise Craig, chtěla jsem ji ho dát už dříve jenomže jsem blbá a zapoměla na to............takto se ♥Lise Craig Rickman omlouvám za všechno možné♥
Diplomy za 7. bleskovku

22. listopadu 2008 v 20:38 | AnneTodd |  Bleskovky-Diplomy
Hilarious X-men

20. listopadu 2008 v 18:41 | AnneTodd |  Hugh Jackman

X-men - Blooper

20. listopadu 2008 v 18:31 | AnneTodd |  Hugh Jackman

X2 - Bloopers

20. listopadu 2008 v 18:27 | AnneTodd |  Hugh Jackman

Van Helsing - Bloopers

20. listopadu 2008 v 18:25 | AnneTodd |  Hugh Jackman

7. bleskovka - Co je to za lidičky?

20. listopadu 2008 v 16:11 | AnneTodd |  Bleskovky
Nápovědy:

Iniciály: H. B. C. + T. B.


A ještě co chcete na diplom?

Kate a Leopold

19. listopadu 2008 v 15:21 | AnneTodd |  Hugh Jackman


Romantický / Fantasy / Komedie
USA, 2001, 118 min (Director's cut: 123 min)
Příběh začíná na konci 19. století - mladý Leopold Alexis Elijah Walker Gareth Thomas Mountbatten (Hugh Jackman), který odmítá zaběhlé strnulé konvence i názory svého otce, je jedním z nejžádanějších ženichů v New Yorku. Kromě obdivných pohledů dívek
ho pronásleduje i zvláštní mladík.
Díky němu se Leopold dostává do časové smyčky. Na jejím konci ho čeká New York dnešních dnů, překvapení v podobě automobilů, telefonů, televize
a
především krásné a sympatické Kate (Meg Ryan). Jejich cesta
k sobě je plná nedorozumění, komických situací i překvapivých momentů. Leopold, dědic vévodského titulu rodu Mountbattenů, pochází z konce 19. století a Kate - moderní, soběstačná a profesionálně úspěšná žena 21. století. Leopold se s moderními technickými vymoženostmi srovnává rozhodně snadněji než s názory a životním stylem moderní ženy.
Kate dlouho odmítá věřit, že Leopold skutečně pochází z minulých časů považuje ho za trhlého podivína či vtipálka se zvláštním smyslem pro humor. Přesto je její cit k němu stále silnější
a nakonec se tato sebejistá, realisticky uvažující žena
kvůli němu vrhne do nejistého neznáma.

Diplomy za 6. bleskovku

13. listopadu 2008 v 16:47 | AnneTodd |  Bleskovky-DiplomyChceš dess?

13. listopadu 2008 v 13:54 | AnneTodd |  Chceš dess

Design na přání. Chceš design? Pokud ano honem napiš koment. =)

Pravidla: Nekopíruj styl dessu, nemazej můj podpis, měj ho na aktivním blogu nejméně 15 dní!

Napiš:
1) Adresu blogu
2) Barvy
3) Nápis
4) Adresu obrázků
5) Jestli chceš dess nastavit
6) Poud ano napiš heslo na tento email annedj@seznam.cz
7) Jestli máš nějaké speciální přání napiš do komentů nebo na email

(5),6) platí pouze tehdy když se vám hotový dess bude líbit...až potom posílejte hesla)

Hugh Jackman Mambo

6. listopadu 2008 v 8:05 | AnneTodd |  Hugh Jackman


Stojí za to si to pustit celé

X - Men: Poslední vzdor

2. listopadu 2008 v 11:27 | AnneTodd |  Hugh Jackman

Originální název: X-Men: The Last Stand
Žánr: Akční, Dobrodružný, Sci-Fi, Thriller
Rok výroby: 2006
Režie:
Brett Ratner


Ve filmu X-MEN: POSLEDNÍ VZDOR, který je závěrečnou kapitolou této filmové trilogie, ohrožuje vývoj světových dějin "lék", jenž dokáže proměnit mutanty v obyčejné lidské bytosti. Mutanti mají poprvé možnost zvolit si svou budoucnost: buď si mohou zachovat svou výjimečnost, která je však příčinou jejich izolace a odcizení od ostatních, nebo se svých schopností vzdát a stát se normálními lidmi. Protichůdné názory vůdců mutantů Charlese Xaviera, který hlásá toleranci, a Magneta, podle nějž přežívají jen ti nejsilnější, jsou podrobeny poslední zkoušce - rozpoutají válku, která má všechny války definitivně ukončit.

Film se v rámci velkolepého, akcí nabitého příběhu věnuje tématům, která jsou v současné době velmi aktuální: Je přizpůsobení se tou správnou metodou, jak čelit předsudkům? Je zbabělé vzdát se své osobitosti, aby člověk zapadnul mezi ostatní a vyhnul se tak potenciálním nepříjemným důsledkům? Světí účel prostředek? Je velká moc požehnáním nebo prokletím?

Ve filmu X-MEN: POSLEDNÍ VZDOR se znovu objevují nejen všechny důležité postavy z předchozích pokračování, ale připojila se řada nových. Například Beast, který je nejen velmi nadaný a inteligentní genetik, ale také mutant. Stal se obětí jednoho ze svých vlastních experimentů a zmutoval do podoby zvířete s modrou srstí. Mutant přezdívaný Angel, dokáže létat díky svým křídlům. K dalším novým mutantům patří Callisto, jíž citlivé smysly umožňují najít ostatní mutanty a zjistit, jakými schopnostmi disponují; Multiple Man dokáže vytvářet fyzické kopie sebe sama; Leech dokáže schopnosti ostatních oslabit; genetička Dr. Kavita Rao; silák Juggernaut a Shadowcat - mladá žena, která může díky "fázování" procházet pevnými materiály.

X - Men 2

2. listopadu 2008 v 11:15 | AnneTodd |  Hugh Jackman

Originální název: X-Men 2
Žánr: Akční, Dobrodružný, Sci-Fi, Thriller
Rok výroby: 2003
Režie:
Bryan Singer


X-Meni. Narodili se s jedinečnou genetickou mutací, která jim umožňuje vládnout nadpřirozenými schopnostmi. Pod vlivem profesora Charlese Xaviera (Patrick Stewart) slouží lidstvu. Chrání svět. Ten jim však nedůvěřuje a bojí se jich. Po nesmyslném pokusu o atentát na prezidenta Spojených států, který údajně spáchal neznámý mutant, se veřejnost dovolává zákona, který má mutanty dostat pod kontrolu. V čele militantně anti-mutantniho hnuti stojí armádní velitel a vědec William Stryker (Brian Cox), o němž se tvrdí, že na mutantech prováděl pokusy. Mutanty nenávidí a hodlá je totálně zlikvidovat. Když zjistí, že jeho vlastní syn je mutant, bez milosti ho zabije. Stryker měl v minulosti co do činění také s Wolverinem (Hugh Jackman) a zná tajemství jeho minulosti. Když Wolverine pátrá po svém původu, uvede Stryker do pohybu svůj anti-mutantní program. Jsou však i mutanti, kteří se proti lidské civilizaci postavili. Jeden z nich, Magneto (Ian McKellen), právě unikl z vězení. Je nepřítelem X-Menů. V situaci, kdy se všichni mutanti stali štvanci, navrhne X-Menům spojenectví proti společnému nepříteli - Strykerovi. X-Meni i jejich spojenci se spolu vydávají na nejnebezpečnější misi v životě.

Režisér Bryan Singer natočil tentokrát víc než tradiční pokračování. Ponořil se hlouběji do mytologie X-Menů, do jejich schopností a vztahů. Vedle již známých postav se na pozici "dobra" přidává atletický Nightcrawler a "zlo" posiluje - nejen svými diamantovými drápy - Deathstrike. Ve filmu se tak představuje nová generace X-Menů.
Patrick Stewart se vrátil do role profesora Charlese Xaviera, světově uznávaného telepata. I promodralá metamorfická Mystique (Rebecca Romijn-Stamos - viděli jsme ji jako Femme Fatale ve stejnojmenném filmu) předvede své svody. Větší prostor má také postava Storm (oscarová Halle Berry), která prochází vývojovými změnami.
Režisér Bryan Singer po natáčení druhého dílu X-Menů prohlásil: "Točit první X-Meny byla úžasná zkušenost a divácká reakce byla mimořádně příznivá. Ale po natočení filmu X-Men 2 mi natáčení prvního dílu připadá skoro jen jako úvod.
Kultovní záležitost, natočená, jak je to v poslední době velice časté, podle komiksu, má všechny předpoklady upoutat diváky vizuálně i napínavým dějem.


X - Men

2. listopadu 2008 v 11:05 | AnneTodd |  Hugh Jackman

Originální název: X-Men
Žánr: Akční, Dobrodružný, Sci-Fi, Thriller
Rok výroby: 2000
Režie: Bryan Singer

Nedaleká budoucnost. Po celé planetě se rodí děti s X-faktorem v genech, který jim dává zvláštní sílu - třeba ničivý laserový pohled nebo schopnost létat, přesunovat předměty nebo ovládat počasí. Profesor X, Wolverine, Storm, Jean Grey, Rogue, Cyclops, Magneto, Toad, Mystique, Sabretooth jsou mutanti s mimořádnými schopnostmi. Ale pro lidi, kteří takovéto schopnosti nemají, je velice těžké mutanty akceptovat a neubránit se strachu.
Nejcitelnějí potřebu naučit mutanty jak pracovat se svou zvláštní silou a mít nad ní kontrolu má porfesor Charles Xavier - světově uznávaný telepat - mutant. Zřídí speciální školu a jeho záměrem je, aby se žáci chovali tak, aby se svět odnaučil strachu před nimi. Xavier přijímá dva nové žáky. Je to Logan - osamělý silák a Rogue, která může přijmout jakoukoliv sílu i paměť ze všeho, čeho se dotkne. Proti filosofii profesora Xaviera stojí senátor Kelly, který by mutanty nejradši zlikvidoval.

Akční sci-fi film s názvem X-Men natočil režisér Bryan Singer (např. Nadaný žák) podle veleúspěšného comicsového příběhu. Kromě zábavy, použití triků a vynalézavých futuristickýžh kostýmů nelze ignorovat ani hlubší filosofický podtext.
Mohou existovat vedle sebe lidé a mutanti? Jak jsme připraveni respektovat vzájemné rozdílnosti i podobnosti? Je to o tom, jak je těžké najít hranici tolerance v soužití a pochopit svoje zvláštnosti. A to jsou aktuální otázky ve chvíli, kdy jsou stránky novin plné úvah o klonování, geneticky upravených potraviných a slovo mutant jakoby patřilo do našeho slovníku odjakživa.
Ve filmu uvidíme herce, jako je: Hugh Jackman, kterého tento film posunul dopředu, Patrick Stewart (známý ze Start Treku), Ian McKellen, Famke Janssen a mnoho dalších. Sugestivní hudbu zkomponoval Michael Kamen, který má na svém kontě skoro 80 filmových titulů jako např. 101 Dalmatinů, Opus pana Hollanda, Don Juan DeMarco. Se zatajeným dechem budete sledovat dobrodružství o schopnostech, které v sobě každý člověk může skrývat.


Agenti 007 jejího veličenstva královny Velké Británie

1. listopadu 2008 v 0:06 | AnneTodd |  Herci
SEAN CONNERYFoto:

SEAN CONNERY (1930)

Dr. No (1962) Srdečné pozdravy z Ruska (1963) Goldfinger (1964) Thunderball (1965) Žiješ jenom dvakrát (1967) Diamanty jsou věčné (1971)

Connery byl tím, kdo dal agentovi 007 konkrétní obrysy, zhmotnil jeho základní vlastnosti a jednou provždy určil pravidla, podle kterých se bude hrát. Vytvořil ikonu, elegantního gentlemana, šarmantního svůdce, který své tajné úkoly ve službách Jejího Veličenstva plnil s nesmírnou lehkostí a tak nějak mimochodem mezi pronášením repliky "Protřepat, nemíchat!" a rozepínáním podprsenek. Natočil celkem šest bondovek a tematicky spřízněný snímek Nikdy neříkej nikdy (1983), který se ovšem do série o agentovi 007 nezapočítává.


GEORGE LAZENBYFoto:

GEORGE LAZENBY (1939)

V tajné službě Jejího Veličenstva (1969)

Obsazení Lazenbyho byl od začátku omyl - už proto, že jako jediný z představitelů Jamese Bonda se naprosto nepřijatelně nenarodil na Britských ostrovech, ale v Austrálii. Tohoto thymolinového panáka do výlohy producenti po jednom filmu vypoklonkovali (nejen proto, že titul zaznamenal oproti předchozím snímkům dramatický propad v tržbách) a vděčně se alespoň ještě jednou vrátili ke Connerymu.
ROGER MOORE

Foto:

ROGER MOORE (1927)

Žít a nechat zemřít (1973) Muž se zlatou zbraní (1974) Špión, který mě miloval (1977) Moonraker (1979) Jen pro tvé oči (1981) Chobotnička (1983) Vyhlídka na vraždu (1985)

Rodák z Londýna byl ze všech agentů 007 nejstarší, do bondovek nastoupil, když mu bylo šestačtyřicet a sérii opustil v úctyhodných osmapadesáti letech. Pro jeho Jamese Bonda má leckdo slabost, vnesl do něj totiž víc humoru a jeho přímočařejší pojetí postavy se blížilo komiksové estetice. Dal bondovkám stabilitu, jeho série kulminovala Moonrakerem, pak už byl čím dál tím víc stejný.


TIMOTHY DALTONFoto:

TIMOTHY DALTON (1946)

Dech života (1987) Povolení zabíjet (1989)

Dalton působí na seznamu bondovských herců jako vycpávka, náhradník na poslední chvíli, který sice neselhal na celé čáře, ale nijak nenadchl. V Dechu života měl původně hrát už Pierce Brosnan (jeho žena Cassandra Harrisová si zahrála bondgirl ve filmu Jen pro tvé oči), obsazení do bondovky ale zkomplikovala smlouva, kterou měl Brosnan na seriál Remington Steele.

PIERCE BROSNAN

Foto:

PIERCE BROSNAN (1953)

Zlaté oko (1995) Zítřek nikdy neumírá (1997) Jeden svět nestačí (1999) Dnes neumírej (2002)

S nástupem sympatického Ira na post agenta 007 se prolomila stagnace bondovek a tržby se zdvojnásobily. Brosnan ztělesňoval stejný ideál jako Connery, jen v modernějším vydání. Elegantní, pohledný, šarmantní, s nadhledem a smyslem pro ironii - dostal do role větší dynamiku a zapsal se jako ideál muže konce dvacátého století. Někteří skalní fanoušci agenta 007 zastávají názor, že s odchodem Brosnana skončila bondovská série.DANIEL CRAIG

Foto:

DANIEL CRAIG (1968)

Casino Royale (2006) Množství útěchy (2008)

Craig je jednoznačně nejkontroverznějším agentem 007, leckdo by na jeho místě raději viděl třeba Cliva Owena nebo Hugha Jackmana. Nicméně čtyřicetiletý Angličan reprezentuje to, co si producenti od Bonda 21. století slibovali: drsné, silové, akční pojetí. Craig naboural bondovský stereotyp úspěšně, získal si hlavně mladé publikum a s Casinem Royale to dotáhl k nejvyšším tržbám (570 miliónů dolarů) v historii bondovek.