Červenec 2011


Nejoblíbenější postavou z Harryho Pottera je Severus Snape

18. července 2011 v 17:04 | AnneTodd |  Herci
Oblíbený britský herec Alan Rickman sice nebyl na premiéře posledního dílu příběhů o Harrym Potterovi tou neobletovanější hvězdou, přesto je oblíbenější než ústřední trojice. Podle magazínu Empire je jeho postava Severuse Snapa oblíbenější než třeba Hermiona, Ron i samotný Harry.
Za druhou pozici čtenářům může děkovat Rupert Grint, jenž představoval ve filmech Rona Weasleyho. Daniel Racliffe alias Harry Potter se ale musí smířit až s třetí pozicí.
"Snape je skutečně skvělá postava, má mnoho rovin a je překvapivě velmi složitá pod těmi černými vlasy. Je zvláště dobrý ve filmech, protože mu Alan Rickman dokázal vdechnout zvláštním způsobem škodolibost a výhružnost. Zdá se být schopen všeho a také všeho schopen je, nakonec způsobem, který neočekáváte. Zatímco Harry, Ron a Hermiona se zdají být hrdiny, Snape je rozhodně nejsložitější a nejdůležitější postavou J. K. Rowling," tvrdí Helen O'Har, šéfredaktorka magazínu Empire.
Na čtvrté pozici v žebříčku skončila Hermiona Grangerová v podání Emmy Watson, na páté Sirius Black herce Garyho Oldmana.
ZDROJ: Super.cz


Severus Snape je nejoblíbenější postavou z Harryho Pottera.

Složené zkoušky ZOP

10. července 2011 v 15:07 | AnneTodd |  jackie-informace
Dne 9. červenece jsme s Jackie vyrazily na cvičák tentokrát na ZOP (zkouška ovladatelnosti psa). Rozhodčí byla paní Jana Svobodová, která je v tomhle fakt dobrá =) chová hovíky a psům opravdu rozumí. A takhle jsme na zkoušce dopadly:

DISCIPLINA:
Přivolání - 10/10
Ovladatelnost na vodítku - 9/10
Ovladatelnost bez vodítka - 8/10
Sedni-lehni-vstaň - 10/10
Odložení - 10/10
Základní část celkem 47/50
Ovladatelnost ve skupině 10/10
Sedni-lehni-vstaň ve skupině - 9/10
Odložení - 10/10
Chůze po nepříjemném terénu 10/10
Přenesení psa 10/10
Skupinové a specifické cviky celkem 49/50
BODY CELKEM 96/100
ZNÁMKA: VÝBORNĚ